MOL od Hrvatske traži novih 341,6 miliona evra u dva pokrenuta spora
Biznis.rs
Mađarski naftni gigant MOL, suvlasnik Ine, traži od Hrvatske dodatnih 341,6 miliona evra kroz dve nove, odvojene arbitraže. Hrvatska je već izgubila dve arbitraže protiv MOL-a, a po poslednjoj izgubljenoj 2022. godine vlada Hrvatske još nije isplatila odštetu, pa se svakog dana gomilaju kamate od oko 28.000 dolara. Iznos odštete...
.. nastavite čitanje ...