"SAD ĆE IMATI VELIKI PAVILjON": Amerika stiže na EXPO 2027 u Beogradu
Novosti.rs RSS - Економија

MINISTARKA unutrašnje i spoljne trgovine u Vladi Srbije i komesarka za Ekspo 2027 Jagoda Lazarević, podsekretar za javnu diplomatiju Ministarstva spoljnih poslova SAD Sara B. Rodžers i direktor kompanije Ekspo 2027 d.o.o. Beograd Danilo Jerinić potpisali su danas Ugovor o učešću SAD na toj specijalizovanoj izložbi koja će u Beogradu biti održana iduće godine.
.. nastavite čitanje ...