Telekom Srbija prikupio 1,95 milijardi evra kroz transakciju evro-obveznica
Biznis.rs
Kompanija Telekom Srbija objavila je da je uspešno zaključila svoje drugo međunarodno izdanje korporativnih obveznica, prikupivši približno 1,95 milijardi evra kroz višetranšnu emisiju senior neobezbeđenih obveznica denominovanih u američkim dolarima i evrima. Kako je istaknuto, transakcija je izazvala veliko interesovanje investitora, sa ukupnom tražnjom od 13,87 milijardi američkih dolara od...
.. nastavite čitanje ...