EPS u prvom kvartalu 2026. imao dobit od 15,1 milijarde dinara
Biznis.rs
Skupština Elektroprivrede Srbije (EPS) usvojila je danas Izveštaj o realizaciji Trogodišnjeg plana poslovanja za prvi kvartal 2026. u kojem je ostvarena dobit od 15,1 milijarde dinara, što je bolje i od plana i od ostvarenja u istom periodu prethodne godine. Ministarka rudarstva i energetike Srbije Dubravka Đedović Handanović, koja je...
.. nastavite čitanje ...