Objavljeno: Četvrtak, 14. maj 2026. 12:47:00
Skupština Elektroprivrede Srbije (EPS) usvojila je danas Izveštaj o realizaciji Trogodišnjeg plana poslovanja za prvi kvartal 2026. u kojem je ostvarena dobit od 15,1 milijarde dinara, što je bolje i od plana i od ostvarenja u istom periodu prethodne godine. Ministarka rudarstva i energetike Srbije Dubravka Đedović Handanović, koja je...