Crna Gora i Francuska potpisuju memorandum za gradnju 24 kilometra autoputa
Biznis.rs
Crna Gora i Francuska naredne sedmice će potpisati memorandum o razumevanju za gradnju nove deonice autoputa u dužini od 24 kilometra kao i za gradnju Univerzitetske klinike u Podgorici. To je saopštio predsednik Vlade Milojko Spajić nakon sastanka sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom (Emmanuel Macron) u Parizu. Spajić je u...
.. nastavite čitanje ...