Objavljeno: Petak, 29. maj 2026. 06:27:00
Crna Gora i Francuska naredne sedmice će potpisati memorandum o razumevanju za gradnju nove deonice autoputa u dužini od 24 kilometra kao i za gradnju Univerzitetske klinike u Podgorici. To je saopštio predsednik Vlade Milojko Spajić nakon sastanka sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom (Emmanuel Macron) u Parizu. Spajić je u...