Objavljeno: Subota, 30. maj 2026. 18:19:00
Američki ministar finansija Skot Besent izjavio je sinoć da je Vašington zaplenio milijardu dolara iranske kriptovalute, kao rezultat ekonomskog rata koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv te zemlje.