Objavljeno: Sreda, 3. jun 2026. 16:12:00
Ministarka finansija Severne Makedonije Gordana Dimitrieska-Kočoska izjavila je danas da je prevremeno isplaćena evroobveznica iz 2020. u iznosu od 700 miliona evra i da su tako ušteđena 3,2 miliona evra. Dimitrieska-Kočoska je, na konferenciji za novinare u Vladi Severne Makedonije, rekla da su sva sredstva potrebna za otplatu te evroobveznice...