Severna Makedonija prevremeno isplatila evroobveznicu u iznosu od 700 miliona evra
Biznis.rs
Ministarka finansija Severne Makedonije Gordana Dimitrieska-Kočoska izjavila je danas da je prevremeno isplaćena evroobveznica iz 2020. u iznosu od 700 miliona evra i da su tako ušteđena 3,2 miliona evra. Dimitrieska-Kočoska je, na konferenciji za novinare u Vladi Severne Makedonije, rekla da su sva sredstva potrebna za otplatu te evroobveznice...
.. nastavite čitanje ...