Objavljeno: Četvrtak, 4. jun 2026. 17:14:00
Srbija je obezbedila dodatna tri meseca snabdevanja gasom, potvrdila je ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović posle sastanka sa predsednikom Upravnog odbora kompanije Gazprom Aleksejom Milerom, navodi RTS. Ministarka je navela da je potvrđeno dodatno snabdevanje gasom, odnosno produžetak za još tri meseca nakon 30. juna. „To je važno za našu...