Novi podsticaji za reciklažu – od 15 do 40 dinara po kilogramu otpada
Biznis.rs
Električni i elektronski otpad
Vlada Srbije usvojila je novu uredbu kojom se uređuje sistem dodele podsticajnih sredstava operaterima koji se bave ponovnom upotrebom i reciklažom otpada u periodu od 2026. do 2028. godine. Pravo na podsticaje imaće operateri koji prerađuju otpadne gume, električni i elektronski otpad, otpadna ulja, istrošene baterije i akumulatore, kao i...
.. nastavite čitanje ...