Objavljeno: Utorak, 9. jun 2026. 09:00:00
Protest zaposlenih u Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP) „Beograd“, sindikata i strukovnih udruženja građana biće održan u četvrtak, 11. juna ispred Vlade Srbije, najavili su danas sindkati GSP-a. Kako je saopšteno, odluka o novom protestu doneta je jer su Sekretarijat za javni prevoz grada Beograda i gradonačelnik Aleksandar Šapić potpuno ignorisali...