Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 14:31:00
Više desetina zaposlenih u Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP) „Beograd“, sindikata i strukovnih udruženja građana predalo je danas svoja četiri zahteva Vladi Srbije, a ukoliko ne budu ispunjeni, najavili su da će se obratiti predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Predsednik sindikata GSP „Centar“ Ivan Banković je kazao da su zahtevi upućeni premijeru Đuru Macutu...