Radnici beogradskog GSP-a predali zahteve Vladi Srbije
Biznis.rs
Više desetina zaposlenih u Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP) „Beograd“, sindikata i strukovnih udruženja građana predalo je danas svoja četiri zahteva Vladi Srbije, a ukoliko ne budu ispunjeni, najavili su da će se obratiti predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Predsednik sindikata GSP „Centar“ Ivan Banković je kazao da su zahtevi upućeni premijeru Đuru Macutu...
.. nastavite čitanje ...