Vlada Srbije i MOL potpisali akcionarski ugovor o upravljanju NIS-om
Biznis.rs
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović potpisala je Ugovor između akcionara i MOL grupe u vezi sa budućim upravljanjem Naftnom industrijom Srbije (NIS). Sporazum koji je prethodno usvojila Vlada Srbije omogućiće da se, ukoliko MOL grupa uspešno postane većinski vlasnik, nastavi razvoj NIS-a, snabdevanje srpskog tržišta i rad rafinerije...
.. nastavite čitanje ...