SK Hynix postala najvrednija kompanija u Južnoj Koreji
Biznis.rs
Kompanija SK Hynix u ponedeljak je po tržišnoj vrednosti prvi put prestigla Samsung Electronics i postala najvrednija kompanija na berzi u Južnoj Koreji. Time je okončana dominacija Samsunga, koji je držao prvo mesto još od 2000. godine. Akcije SK Hynixa porasle su za 5,7 odsto, a tržišna kapitalizacija dostigla je...
.. nastavite čitanje ...