Gradski budžet u plusu, Apoteka Beograd u minusu – Zaposleni pitaju da li će suficit rešiti nagomilane probleme?
Biznis.rs
Uoči sutrašnje sednice Skupštine grada Beograda, na kojoj će se razmatrati rebalans budžeta, među zaposlenima u Apoteci Beograd pokrenuto je pitanje da li će i u kojoj meri deo budžetskog suficita biti usmeren na rešavanje nagomilanih problema u toj ustanovi, čiji je osnivač Grad Beograd. Zaposleni su najavili da će...
.. nastavite čitanje ...