Nakon jučerašnje blokade – đaci prvog i trećeg razreda gimnazije jutros na časovima
Ozon Media

Sremska Mitrovica – Iako je juče zgrada jedne srednje škole bila blokirana, a učenici vraćani sa ulaza uz poruku da nastave neće biti, jutros se situacija iznenada promenila – đaci prvog i trećeg razreda Gimnazije su ipak ušli u učionice i pohađali redovne časove.

Prema informacijama koje smo dobili od nekoliko roditelja, razredne starešine su jutros dočekale učenike ispred škole i uvele ih na nastavu. Iako su detalji još uvek nejasni, činjenica je da su pojedini razredi jutros ušli u školu kako bi pohađali nastavu, nje poznato koliko učenika je u pitanju..

Iz školske uprave za sada nema zvanične izjave o ovom događaju, niti pojašnjenja da li je i u kom trenutku doneta odluka o delimičnom prekidu blokade i povratku nastave za deo učenika.

Ostaje da se vidi kako će se situacija dalje razvijati i da li će se redovna nastava nastaviti i za ostale razrede u narednim danima.

The post Nakon jučerašnje blokade – đaci prvog i trećeg razreda gimnazije jutros na časovima appeared first on Ozon Media.

.. nastavite čitanje ...