SREMSKA MITROVICA – Jedan muškarac povređen je danas oko 13 časova u incidentu koji se dogodio tokom blokade saobraćaja u Zmaj Jovinoj ulici, u blizini prehrambeno-šumarske i hemijske škole.
Naime, dva automobila sa mitrovačkim registarskim tablicama u razmaku od nekoliko trenutaka zaletela su se pravo ka okupljenim građanima koji su učestvovali u mirnom protestu.
Kako nezvanično saznajemo, među demonstrantima su se nalazili D. M. i studentkinja E. L. Još uvek nezvanično, mušjarac starosti 76 godina naglo je ubrzao prema grupi ljudi koji su stajali na pešačkom prelazu.
Tom prilikom, D. M. je pao na asfalt i zadobio povrede vrata, ramena i kuka. Hitna pomoć je brzo stigla na lice mesta i povređenog prevezla u Opštu bolnicu u Sremskoj Mitrovici, gde je zadržan na daljoj dijagnostici.
Kako saznajemo vozač je identifikovan, a slučaj je prijavljen policiji koja je pokrenula postupak i uzima izjave svedoka.
Iz Policijske uprave za Sremsku Mitrovicu zasad nije bilo zvaničnog saopštenja o ovom događaju.
The post Muškarac povređen tokom protesta u Sremskoj Mitrovici appeared first on Ozon Media.