Veliki uspeh za „Tribal“: Strahinja Galetić nastupa na Svetskom prvenstvu u UAE
Ozon Media

Sremska Mitrovica – Sremska Mitrovica ima čime da se ponosi! Na svetskom prvenstvu za juniore koje je trenutno u toku u Al Ainu, Ujedinjeni Arapski Emirati, nalazi se i naš sugrađanin Strahinja Galetić, član sportskog kluba Tribal.

Na ovom prestižnom takmičenju učestvuju najbolji takmičari iz celog sveta, a konkurencija je, očekivano, izuzetno jaka. Strahinja se takmiči u grupi B u kategoriji Youth A, u okviru koje će sve borbe biti održane u nedelju.

U njegovoj kategoriji nalazi se čak 10 grupa, a sistem takmičenja je „svako sa svakim“. Samo prvoplasirani iz svake grupe nastavljaju dalje u eliminacionu fazu, što borbe čini još napetijima i zahtevnijima.

Iako prvenstvo traje sedam dana, organizatori su odlučili da sve borbe za jednu selekciju budu održane u jednom danu, što je izuzetno iscrpljujuće za mlade takmičare. Tako će Strahinja Galetić imati čak 7 do 8 borbi u vrlo kratkom vremenskom razmaku.

Njegova prva borba zakazana je protiv takmičara iz Saudijske Arabije, i to oko 9 časova po srednjoevropskom vremenu, u nedelju ujutru. Vreme je okvirno, jer se raspored dinamično menja u zavisnosti od trajanja prethodnih borbi.

Dobre vesti za sve navijače – ceo događaj možete pratiti uživo putem IMMAF TV Live Stream-a, a biće obezbeđen i direktan prenos na Arena Sport televiziji.

The post Veliki uspeh za „Tribal“: Strahinja Galetić nastupa na Svetskom prvenstvu u UAE appeared first on Ozon Media.

.. nastavite čitanje ...