Poziv za prijave za Drugu gradsku rekreativnu stonotenisku ligu
Ozon Media

Sremska Mitrovica – Stonoteniski klub Podrinje iz Mačvanske Mitrovice pozvao je sve zainteresovane rekreativce, pojedince i firme da prijave svoje ekipe za učešće u Drugoj rekreativnoj stonoteniskoj ligi Grada Sremska Mitrovica.

Ekipe treba da broje od 3 do 5 članova, a uslov je da učesnici nisu registrovani u Stonoteniskom savezu Srbije. Prijave su otvorene za sve starosne kategorije, bez obzira na godine.

Takmičenje će se igrati dvokružno – jesen i proleće, po sistemu „svako sa svakim“, jednom nedeljno u sali STK Podrinje u Mačvanskoj Mitrovici. Liga startuje početkom oktobra 2025. godine, a završava se u aprilu 2026. godine, kada će biti proglašen i prvak lige.

Organizatori poručuju da je cilj lige promocija sporta i druženja kroz stoni tenis, te očekuju veliki odziv rekreativaca i ljubitelja ovog sporta.

Za više informacija i prijave zainteresovani se mogu obratiti Stonoteniskom klubu Podrinje.

The post Poziv za prijave za Drugu gradsku rekreativnu stonotenisku ligu appeared first on Ozon Media.

.. nastavite čitanje ...