Sremska Mitrovica – Vozače u Sremu danas čekaju najavljene izmene: na petlji Sremska Mitrovica i dalje je na snazi obustava saobraćaja na nadputnjaku zbog treće faze rehabilitacije, uz izmene režima vožnje ispod objekta. Prema najavi JP „Putevi Srbije“, ovaj režim traje do 13. oktobra, dok se ispod nadputnjaka vozi voznom i zaustavnom trakom u oba smera, a preticajne trake su zatvorene. Onemogućeno je isključenje sa auto-puta iz pravca Beograda ka Sremskoj Mitrovici i uključenje iz Sremske Mitrovice ka Šidu.
Na deonici Kuzmin – Sremska Mitrovica (E-70/A3, smer ka Beogradu) do danas su najavljeni radovi redovnog održavanja (zalivanje pukotina) u toku svetlog dela dana; očekuju se završni radovi i moguće povremeno usporavanje saobraćaja u zoni gradilišta.
Dodatno, na auto-putu Sremska Mitrovica – Dobanovci do 15. oktobra izvodi se košenje i održavanje; na mestima angažovanja mehanizacije zatvara se zaustavna traka u sektorima do 1.000 m — vozite oprezno i držite odstojanje.
U lokalnom saobraćaju, na putu Sremska Mitrovica – Jarak (dr. put II B 316) radovi traju do 10. oktobra: danju naizmenično propuštanje uz ručnu regulaciju, noću dvosmerno suženim kolovozom uz ograničenje brzine.
Za područje Stare Pazove važila je privremena obustava/ograničenja na ulazu u naselje (smer ka Batajnici) sa više faza radova do 6. oktobra; proverite aktuelno stanje pre polaska jer se završni radovi često odvijaju tokom dana.
Radovi su obezbeđeni privremenom signalizacijom; planirajte 10–15 minuta više za prolazak kroz navedene zone i pratite uputstva na licu mesta. Za nova saopštenja i ažuriranja pratite JP „Putevi Srbije“ i AMSS.
The post Šta se dešava u saobraćaju u Sremskoj Mitrovici i okolini appeared first on Ozon Media.