Tradicionalni 37. Međunarodni futsal turnir i ove godine okupiće najbolje ekipe malog fudbala koje će se boriti za titulu najboljih pred publikom u sportskoj hali „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici. Turnir zvanično počinje 22. decembra, a prijave ekipa su već otvorene.

Turnir će biti organizovan u šest kategorija:
Ove godine obezbeđen je nagradni fond od 1.000.000 dinara, a uz nagrade za ekipe, kao i prethodnih godina, biće dodeljena priznanja za:
Pored utakmica, posetioce očekuju i dodatni sadržaji. Na platou ispred hale „Pinki“ biće otvoreno klizalište, kao i štandovi sa različitom ponudom, što turnir čini jednom od najposećenijih i najbolje organizovanih zimskih sportskih manifestacija u Srbiji.
Građani i učesnici mogu pratiti sve detalje o turniru i putem:
Prijave ekipa za ovogodišnji turnir su otvorene, a organizatori pozivaju sve zainteresovane da se što pre prijave, jer se prvi mečevi igraju već 22. decembra.
Prijave se podnose u službenim prostorijama PSC „Pinki“, a dodatne informacije dostupne su na brojeve:
064/889-46-11
066/837-04-11
Takmičenje se održava u sledećim kategorijama:
Uplate se vrše na žiro račun:
840-879668-09
Cena ulaznice za posetioce iznosi:
The post U Sremskoj Mitrovici počinje 37. Međunarodni futsal turnir: nagradni fond milion dinara, prijave u toku appeared first on Ozon Media.