Radovi na putevima u Sremu: Izmenjen režim saobraćaja na više deonica
Ozon Media

Sremska Mitrovica – Vozače u Sremu danas i tokom narednih dana očekuju radovi na više putnih pravaca, zbog kojih je na pojedinim deonicama uveden izmenjen režim saobraćaja, uz privremenu signalizaciju i povremena usporenja.

Najviše pažnje zahteva deonica Vrdnik – petlja Ruma centar, gde su u toku dugotrajniji radovi na putu. Saobraćaj se odvija usporeno, uz obavezno poštovanje signalizacije, a ovakav režim planiran je i u narednom periodu.

Dodatna ograničenja zabeležena su i na ulazu u Rumu iz pravca Iriga, gde je na kružnoj raskrsnici postavljena privremena regulacija saobraćaja, što tokom dana može dovesti do kraćih zastoja.

Na auto-putu E-70, na deonici između petlje Sremska Mitrovica i Kuzmina, izvode se radovi na snimanju trase, uz zauzeće zaustavne trake u oba smera. Ovi radovi planirani su do sredine marta, pa se vozačima savetuje dodatni oprez.

Posebnu pažnju zahteva i put Petrovaradin – Sremski Karlovci, gde su u toku radovi na sanaciji klizišta. Saobraćaj se tokom dana odvija naizmeničnim propuštanjem vozila, uz sužen kolovoz, dok je u večernjim satima dvosmeran, ali uz ograničenja. Očekuje se da će ovi radovi trajati do sredine maja.

Zbog radova i izmenjenog režima vožnje, u zonama gradilišta prisutne su pojačane policijske kontrole, a iz nadležnih službi apeluju na vozače da prilagode brzinu, obrate pažnju na signalizaciju i izbegavaju rizična preticanja.

The post Radovi na putevima u Sremu: Izmenjen režim saobraćaja na više deonica appeared first on Ozon Media.

.. nastavite čitanje ...