Objavljeno: Nedelja, 10. maj 2026. 15:10:55
ДОРТМУНД: Делегација Града Новог Сада предвођена председницом Скупштине Града Новог Сада Дином Вучинић, која борави у посети Дортмунду, разговарала је са градоначелником Дортмунда Александром Калоутијем о дугогодишњим везама и сарадњи које су два града успоставила и учврстила током више од четири деценије побратимских односа, као и о могућностима за даље повезивање институција и грађана два града.