Delegacija Grada Novog Sada u poseti Dortmundu
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Delegacija Grada Novog Sada, predvođena predsednicom Skupštine Grada Novog Sada Dinom Vučinić, boravi u poseti pobratimskom gradu Dortmundu, gde će tokom festivala Dortbunt 2026 na prigodan način biti obeležene 44 godine prijateljskih i partnerskih odnosa Novog Sada i Dortmunda.
.. nastavite čitanje ...