Đurić sa podsekretarkom SAD: Jačanje saradnje Srbije i SAD, razgovor o Ekspo-u
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić izjavio je danas da je sa podsekretarkom Sjedinjenih Američkih Država za javnu diplomatiju Sarom B. Rodžers razgovarao o unapređenju saradnje Srbije i SAD, učešću SAD na izložbi Ekspo 2027 u Beogradu, jačanju veza među građanima i regionalnom povezivanju na Balkanu.
.. nastavite čitanje ...