Đurić sa podseretarkom SAD: Jačanje saradnje Srbije i SAD, razgovor o Ekspo-u
Telegraf - Najnovije vesti
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić izjavio je danas da je sa podsekretarkom Sjedinjenih Američkih Država za javnu diplomatiju Sarom B.
.. nastavite čitanje ...