Imamo novi klub u Prvoj ligi Srbije: Crno-beli dobili licencu, nemaju stadion, ali se vraćaju jači nego ikad
Telegraf - Najnovije vesti
Imamo novi klub u Prvoj ligi Srbije! Već je poznato da je Metalac ostvario svoj povratak u drugi najjači rang srpskog fudbala, Teleoptik je uradio isto, a i.
.. nastavite čitanje ...