Поводом обележавања 150 година постојања и рада Црвеног крста Србије, под слоганом „Хуманост која траје“ у Крагујевцу је одржано градско такмичење у пружању прве помоћи за школску омладину. Надметање је организовано у хали „Гордана Гоца Богојевић“. Градско такмичење из прве помоћи за екипе Подмлатка и Омладине део је обележавања Недеље Црвеног крста. Ученици су имали […]
Чланак Крагујевачки ученици одмерили знање у пружању прве помоћи се појављује прво на .