Objavljeno: Nedelja, 10. maj 2026. 21:33:51
НОВИ САД: Спасиоци Горске службе спасавања из станице Нови Сад, добили су позив за акцију спасавања мушкарца, који је приликом пењања на дрво, пао са велике висине и повредио се. Мушкарац се налазио на Фрушкој гори, у близини Поповице.