Током прошле године Електродистрибуција Србије забележила је губитак од чак 7,09 милијарди динара или 60,4 милиона евра. Иако је током 2025. године имала веће приходе него годину дана раније, минус у каси је порастао. На сајту Агенције за привредне регистре објављен је нови финансијски извештај из кога се види да је Електродистрибуција у изузетно тешкој …
Чланак Огроман минус у каси Електродистрибуције: Направили губитак већи од 60 милиона евра се појављује прво на Србија Данас.