Objavljeno: Nedelja, 10. maj 2026. 13:14:06
Službenici Regionalnog centra bezbednosti "Sever", Odeljenja bezbednosti Bijelo Polje, sproveli su aktivnosti u skladu sa nacionalnim prioritetima u oblasti sprečavanja zloupotrebe i nezakonitog posedovanja oružja, municije i eksplozivnih sredstava, te su pretresima na području tog grada oduzeli pet komada vatrenog oružja i municiju.