Рукометашице Радничког победом су завршиле сезону у Супер Б лиги. Крагујевчанке су у последњем, 22. колу, на гостовању у Пријепољу убедљиво савладале истоимену екипу резултатом 45:25, полувреме 22:14. Изабранице стручног штаба Радничког потврдиле су доминацију и у последњем мечу сезоне, уписавши десету узастопну победу. Већ на старту сусрета Крагујевчанке су стекле убедљиву предност од 6:0, […]
Чланак Рукометашице Радничког завршиле сезону са 10 узастопних победа се појављује прво на .