Bizarna situacija u Hrvatskoj: Nezadovoljan igrač do poluvremena sedeo na klupi, pa ustao i otišao - kući!
Telegraf - Najnovije vesti
Jedna zaista bizarna situacija dogodila se u Hrvatskoj u duelu između Osijeka i Lokomotive, a detalji su se pojavili tek nakon utakmice Osijeka i Istre.
.. nastavite čitanje ...