Objavljeno: Ponedeljak, 11. maj 2026. 12:23:02
Пријем у Москви је био на врло високом нивоу и тај састанак са председником Владимиром Путином је један од најважнијих састанака које смо имали досад и где смо дефинисали континуираност наших односа - рекао је лидер СНСД-а Милорад Додик нагласивши да импресионира чињеница да је Путин у потпуности упућен у све детаље сарадње Српске и Русије.