ДОДИК „ИСПРАТИО“ ШМИТА: "Падај сило и неправдо, Република Српска је вечна"
Dnevnik
БАЊАЛУКА: Након званичне потврде из ОХР-а да је Кристијан Шмит поднео оставку из личних разлога, председник СНСД, председник СНСД Милорад Додик је на платформи Икс објавио песму "Падај сило и неправдо"
.. nastavite čitanje ...