Додик поводом одласка Шмита: Падај сило и неправдо - Српска је вечна!
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Председник СНСД-а Милорад Додик је, поводом одласка Кристијана Шмита из БиХ, на друштвеној мрежи Икс објавио снимак партизанске песме „Падај сило и неправдо“ и поручио да је Република Српска вечна.
.. nastavite čitanje ...