Фијаско Немца: Нема коме ни оставку да поднесе кад га нико није изабрао – један сценарио води у хаос
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Оставка коју је најавио Кристијан Шмит доказ је да је све време нелегално био на месту високог представника. По логици ствари, оставку би требало да поднесе Савету безбедности УН. Али како да поднесе оставку њима, када га они нису ни именовали. И зато оставку подноси ПИК-у, фантомском телу које је узурпирало власт у БиХ и поставило гаулајтера.
.. nastavite čitanje ...