Objavljeno: Ponedeljak, 11. maj 2026. 18:29:00
Оставка коју је најавио Кристијан Шмит доказ је да је све време нелегално био на месту високог представника. По логици ствари, оставку би требало да поднесе Савету безбедности УН. Али како да поднесе оставку њима, када га они нису ни именовали. И зато оставку подноси ПИК-у, фантомском телу које је узурпирало власт у БиХ и поставило гаулајтера.