Grafičar izbacio Dubočicu iz Prve lige i pobegao iz zone ispadanja
Telegraf - Najnovije vesti
Fudbaleri  Dubočice od naredne sezone igraće u Srpskoj ligi Istok. Iako je sezona počela sa velikim ambicijama, Leskovčani su tri kola pre kraja plej-auta i.
.. nastavite čitanje ...