Objavljeno: Ponedeljak, 11. maj 2026. 14:30:00

Óvadék ellenében szabadlábra helyezték vasárnap Iránban a Nobel-békedíjas Nargesz Mohammadit, akinek az egészsége annyira megromlott a börtönben, hogy ügyvédje szerint az életéért küzd.
A Mohammadi családja és támogatói által működtetett Nargesz Mohammadi Alapítvány azt közölte, a nőt mentőautóval egy teheráni kórházba vitték.
Szerző: MTI