Iránban óvadék ellenében szabadlábra helyezték és kórházba vitték a Nobel-békedíjas Nargesz Mohammadit
Magyar Szó
Óvadék ellenében szabadlábra helyezték vasárnap Iránban a Nobel-békedíjas Nargesz Mohammadit, akinek az egészsége annyira megromlott a börtönben, hogy ügyvédje szerint az életéért küzd. A Mohammadi családja és támogatói által működtetett Nargesz Mohammadi Alapítvány azt közölte, a nőt mentőautóval egy teheráni kórházba vitték. Szerző: MTI
.. nastavite čitanje ...