Kos: Szerbia a Mrdić-féle törvények elfogadása óta egyetlen eurót sem kapott az EU-tól
Magyar Szó
Marta Kos uniós bővítési biztos kijelentette, hogy Szerbia a vitatott Mrdić-féle törvények elfogadása óta egyetlen eurót sem kapott az Európai Unió növekedési alapjából, közli az N1 hírportál. A brüsszeli EU Külügyi Tanács ülése előtt hangsúlyozta: – Világos üzenetem van: az Európai Unióban helye van a Nyugat-Balkán valamennyi országának – mondta. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...