Objavljeno: Ponedeljak, 11. maj 2026. 14:50:00

Marta Kos uniós bővítési biztos kijelentette, hogy Szerbia a vitatott Mrdić-féle törvények elfogadása óta egyetlen eurót sem kapott az Európai Unió növekedési alapjából, közli az N1 hírportál. A brüsszeli EU Külügyi Tanács ülése előtt hangsúlyozta:
– Világos üzenetem van: az Európai Unióban helye van a Nyugat-Balkán valamennyi országának – mondta.
Szerző: Magyar Szó online