Фудбалери Радничког 1923 ремизирали су са екипом ИМТ-а у утакмици 5. кола Плеј аута Суперлиге Србије. Меч без голова одигран је на стадиону „Краљевица“ у Зајечару. Раднички је и даље непоражен у досадашњем току Плеј аута, али „слађи“ бод са „Краљевице“ однела је екипа ИМТ-а која је обезбедила опстанак у Суперлиги Србије. У не баш […]
Чланак Меч без голова на стадиону „Краљевица“ у Зајечару се појављује прво на .