Objavljeno: Ponedeljak, 11. maj 2026. 13:05:32
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede je tokom prvog kvartala 2026. godine nastavilo intenzivan rad na modernizaciji agrarnog sektora, unapređenju sistema podsticaja, jačanju bezbednosti hrane i razvoju seoskih područja, poručeno je na današnjoj sednici Odbora za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu Narodne skupštine Srbije, na kojoj je razmatrana Informacija o radu Ministarstva za period od 1. januara do 31. marta ove godine.