Турнир у баскету 3х3, 15. по реду, одржан је на Тргу војводе Радомира Путника у организацији Националног спортског савеза 3х3 баскет. На турниру су, између осталих, учествовале екипе Радничког, Црвене звезде и Партизана. Крагујевац је пионир у организацији баскета 3х3, с обзиром на то да су љубитељи овог спорта почели да се окупљају пре него […]
Чланак Најбоље екипе на турниру у баскету 3×3 у Крагујевцу се појављује прво на .