Objavljeno: Ponedeljak, 11. maj 2026. 18:18:04
ПОДГОРИЦА: Јутрос су службеници Управе полиције – Специјалног полицијског одјељења, Регионалног центра безбедности „Центар“ и Сектора за борбу против криминала ухапсили три члана једне активне ћелије огранка једне високоризичне ОКГ која делује на територији Подгорице.