"VLADIMIR KECMANOVIĆ MI JE PRETIO NA SUĐENJU!" Advokatica oštećenih u postupku protiv roditelja dečaka ubice: "Danas sam ga doživela kao OPASNU OSOBU"
Blic.rs - Današnje vesti
Pred Višim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje Miljani i Vladimiru Kecmanoviću, roditeljima dečaka ubice koji je 3.maja u OŠ "Vladislav Ribnikar" ubio devet vršnjaka i radnika obezbeđenja. Kako tvrdi punomoćnica oštećenih, advokatica Zora Dobričanin, od Vladimira Kecmanovića je doživela "ozbiljno zastrašivanje kakvo do sada nikada nije doživela u sudnici".
.. nastavite čitanje ...