Горан Весић је, према сазнањима која круже друштвеним мрежама, коначно „наместио“ Александра Вучића. Током изношења одбране у случају пљачке Железнице у износу од 110 милиона евра, Весић је 17. новембра 2025. године тужиоцу доставио све мејл преписке са Вучићем и Синишом Малим. Из тих докумената, како се наводи, јасно се види да су председник и …
Чланак Весић наместио Вучића: Дао тужиоцу мејлове у којима Оскар наређује пљачку Железнице! се појављује прво на Србија Данас.