Za 4 biljke se smatra da negativno utiču na raspoloženje u domu: Praktičari feng šuija ih izbegavaju u enterijeru
Srbija Danas
Pojedine biljke možda izgledaju lepo u enterijeru, ali prema feng šui pravilima veruje se da mogu unositi nemir, lošu energiju i negativno uticati na atmosferu u domu.
.. nastavite čitanje ...