Objavljeno: Utorak, 12. maj 2026. 13:07:06

Az Észak-bácskai Magyar Pedagógusok Egyesülete huszonnegyedszer tartotta meg szombaton az Általános Iskolások Művészeti Vetélkedőjét, amelyen 35 iskolából mintegy 450 tanuló vett részt.
KÉPZŐMŰVÉSZET
A
Szerző: D.D.