Evroposlanik Prebilič: Nije na strani Brisela da nešto odradi, nego na srpskom rukovodstvu
Dnevni list Danas
Evroposlanik Vladimir PrebiličProfesor Vladimir Prebilič, poslanik Evropskog parlamenta iz grupe Zelenih, za N1 je rekao da situacija nije povoljna za Srbiju, kao i da se reforme koje EU čeka - ne dešavaju. "Mi ne tražimo ništa loše od rukovodstva Srbije - želimo da je demokratija jaka, da ljudi mogu da biraju, da mogu da kažu svoje stavove, a da nisu prebijani zbog toga. Razočaran sam da treba da razgovaramo o stvarima koje su normalne u svim zemljama Evrope", rekao je.
.. nastavite čitanje ...