(FOTO) ZEMUNAC OD SVOG DVORIŠTA NAPRAVIO DEPONIJU Đubre preliva sa ograde, ulicom širi se nesnosni smrad, pacovi na sve strane, a sada je palo novo čišćenje
Blic.rs - Današnje vesti
Nakon višegodišnjeg očaja stanara zemunske Ševine ulice, Komunalna inspekcija i radnici "Gradske čistoće" sproveli su danas opsežnu akciju uklanjanja ogromne deponije koja se sa privatnog imanja prelivala na javne površine. Angažovana je teška mehanizacija kako bi se naselje oslobodilo otpada, pacova i neprijatnih mirisa.
.. nastavite čitanje ...