IRAN OPASNO ZAPRETIO: Ako nas SAD ponovo napadnu, obogatićemo uranijum do nivoa nuklearne bombe
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

IRANSKI parlament će razmotriti povećanje nivoa obogaćivanja uranijuma na 90% u slučaju novog američkog napada, rekao je poslanik Ebrahim Rezaei.
.. nastavite čitanje ...